Translate


Баннер

Интернет реклама

Баннер

Шукати в цьому блозі

неділя, 16 грудня 2012 р.

Запитання,відповідь. Книга обліку

Приватний підприємець веде тільки одну Книгу обліку

Я приватний підприємець – платник єдиного податку, маю декілька торговельних точок. Чи потрібно мені вести книги обліку доходів та витрат по кожній торговельній точці?

Ні, не потрібно. Відповідно до п.п. 296.1.1 п. 296.1 ст. 296 ПКУ платники єдиного податку першої і другої груп та платники єдиного податку третьої групи, які не є платниками податку на додану вартість, ведуть книгу обліку доходів шляхом щоденного, за підсумками робочого дня, відображення отриманих доходів.

Підпунктом 296.1.2 встановлено, що платники єдиного податку третьої групи, які є платниками податку на додану вартість, ведуть облік доходів та витрат за формою та в порядку, що встановлені Міністерством фінансів України.

Форма книги обліку доходів та порядок ведення затверджені наказом Міністерства фінансів України від 15.12.11р. №1637 «Про затвердження форм книги обліку доходів і книги обліку доходів і витрат та порядок їх ведення», який зареєстрований в Міністерстві юстиції України 27.12.11р. за №1534/20272.

Згідно із ПКУ та Порядком не передбачено ведення книги обліку доходів і витрат по кожній торговельній точці, чи кожним найманим працівником.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Новости

Прихильники

Мій список блогів