Translate


Баннер

Интернет реклама

Баннер

Шукати в цьому блозі

середа, 19 грудня 2012 р.

Який порядок подання розрахунку суми збору за першу реєстрацію транспортного засобу?

Відповідь: Згідно з п. 231.1. ст.231 розділу Х Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755 - VI (далі - ПК) платниками збору за першу реєстрацію транспортного засобу є юридичні та фізичні особи, які здійснюють першу реєстрацію в Україні транспортних засобів, що відповідно до статті 232 ПК є об’єктами оподаткування.

Відповідно до п.239.2 ПК юридичні особи в десятиденний строк після першої реєстрації в Україні транспортних засобів подають відповідному органу державної податкової служби за місцем свого знаходження та за місцем реєстрації транспортного засобу розрахунок суми збору за такі транспортні засоби за формою, встановленою у порядку, передбаченому статтею 46 цього Кодексу. До розрахунку обов’язково додаються копії реєстраційних документів, завірені відповідним уповноваженим державним органом України, який проводив таку реєстрацію.
ДПІ у Солом’янському районі м. Києва

Немає коментарів:

Дописати коментар

Новости

Прихильники

Мій список блогів