Translate


Баннер

Интернет реклама

Баннер

Шукати в цьому блозі

пʼятниця, 20 січня 2012 р.

САНКЦІЯ ЗА НЕСПЛАТУ ЄДИНОГО ВНЕСКУ

Яка відповідальність передбачена для фізичних осіб-підприємця – платників єдиного податку за несвоєчасну сплату авансового внеску єдиного податку?
Відповідь: Згідно з п.122.1 ст.122 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755-IV несплата (неперерахування) фізичною особою - платником єдиного податку, визначеною підпунктами 1 і 2 пункту 291.4 статті 291 цього Кодексу, авансових внесків єдиного податку в порядку та у строки, визначені цим Кодексом, тягне за собою накладення штрафу в розмірі 50 відсотків ставки єдиного податку, обраної платником єдиного податку відповідно до цього Кодексу.

ДПІ у Солом’янському районі м.Києва

Немає коментарів:

Дописати коментар

Новости

Прихильники

Мій список блогів